Дні козацької слави

Дата: 19 жовтня 2020 о 12:44, Оновлено 26 жовтня 2020 о 09:05

День захисника України – свято вшанування мужності та героїзму, нескореності й волелюбності борців за національну справу усіх поколінь . Це свято за історичною традицією відзначається 14 жовтня - у день Покрови Пресвятої Богородиці, за яким закріпилася ще й друга назва - Козацька Покрова, воно асоціюється з такими поняттями як військова честь, звитяга, мужність та лицарство. Образ Божої Матері, яка тримає білу довгу покрову, став своєрідним оберегом України, символом її споконвічного прагнення до встановлення злагоди і миру.

14 жовтня – це саме той день, коли ми маємо як ніколи у житті виявити вдячність та підтримку нашим бійцям, згадати мужніх предків, які так само завзято відстоювали свободу, а також вшанувати тих, кого не стало. Кожен з нас сьогодні пише історію України. Ми своїми діями, опікою, думками захищаємо країну по-своєму та прагнемо кращого майбутнього для наступних поколінь.

З нагоди святкування Дня захисника України у школі з 12 по 16 жовтня було проведено Дні козацької слави «Ми – нащадки козацького соколиного роду».

Класними керівниками 1-11 класів проведено дайджест присвячений святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисника України. Вчитель історії Пацан В.В. провів з учнями 5 класу Гру-подорож «Мандрівка по Україні». Педагог-організатор Русин М.Ю. з учнями школи оформили виставку дитячої творчості «Козацька слава незабутня». Вчителем біології Метенько Д.І. проведено фотоконкурс «При долині кущ калини» - фоторепортаж «Збережемо символ народу». Вчителями 1-4 класів та вчителями ГПД проведено конкурс малюнків «Козацькому роду нема переводу». Бібліотекарем школи оформлено книжкову виставку «Ми козацького роду діти».