Офіційне найменування:
Дусинський заклад загальної середньої освіти Свалявської міської ради
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Дусино
Адреса:
89332, Закарпатська область, Свалявський район, с.Дусино, вул. Миру, 85
Телефон:
(3133)3-72-32 (приймальня)
dusynoshkola@ukr.net

Де б не був ти на крутих широтах,                                                                                                             Школа буде завжди світочем твоїм.                                                                                                             Школа - твій поріг у світ широкий,                                                                                                               Школа - твій назавжди рідний дім!

Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

А.Барбюс

Щиро вітаємо Вас на сайті нашої школи!

85 років тому, 15 березня 1939 р., українці на Закарпатті стали першим у міжвоєнній Європі народом, що не змирився із анексією, а зі зброєю в руках став на захист своєї свободи від агресії сусідніх держав.

Карпатська Україна як держава проіснувала недовго, проте заявила світові про волелюбність народу, залишила свій слід в історії.

Борітеся – поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

Це головне пророцтво Шевченка для сучасної України,яке майже два століття є символом визвольної боротьби українського народу. І сьогодні, у час протистояння загарбницькій навалі, воно звучить як ніколи актуально, мотивує кожного з нас, змушує навіть у найважчі хвилини не опускати рук, боротися!

У нашому закладі відбувся святковий концерт "Величне слово Кобзаря", учасниками якого стали учні 5 - 9 класів.

З 210-ми роковинами, Кобзарю!

12 березня о 08:29 | Фізер Л. В. | немає коментарів

Чарівна, ніжна, милозвучна, солов'їна, дзвінка, барвінкова... Такими епітетами ми прикрашаємо українську мову. А головні серед них - рідна, материнська.
21 лютого - Міжнародний день рідної мови.
До свята готуються заздалегідь. Отож напередодні й у цей день на здобувачів освіти нашого закладу чекало багато цікавих конкурсів, творчих завдань.

Про кохання не говорять, про нього вже все сказано....
Він каже "чорне", вона - "біле", він каже "так", а вона -"ні". Однак один без одного вони життя не уявляють.
14 лютого - День святого Валентина, день усіх закоханих. І в честь цього свята в нашому закладі відбулася розважально - конкурсна програма "Хто зверху", учасниками якої стали учні 8 класу.
Музика, танці, цікаві конкурси та забави , хороший настрій та посмішки усіх присутніх.

#все_буде_Україна
#день_Св_Валентина

Урок німецької мови у 5-Б класі на тему "Як часто я роблю це?" пройшов у захопливій та інтерактивній формі, спрямованій на вивчення прислівників часу за допомогою наочності та інтерактивної форми взаємодії. З метою поглиблення розуміння теми, використано комунікативну методику, яка залучала учнів до активного вивчення матеріалу.

27 січня Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту Голокост - чорна сторінка в історії людства. Наша місія - зберегти пам'ять про те, що сталося, і виховувати майбутні покоління з повагою до людської гідності.

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Сьогодні учні нашого закладу приєдналися до вшанування пам'яті жертв Голокосту та героїв Крут.

Стіна